Kup Bilet

Korzystanie przez Klienta z usług i funkcjonalności systemu GoPay uwarunkowane jest posiadaniem konta bankowego lub karty płatniczej z obsługą internetową.

Realizacja i opis zakupu biletu za pomocą przeglądarki internetowej:

  • W celu dokonania zakupu biletu na przejazd środkami transportu pasażerskiego miejskiego i podmiejskiego świadczonymi przez Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie, Klient wybiera rodzaj biletu, jaki chce zakupić przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza na stronie https://gopay24.pl/koszalin lub poprzez link na stronie przewoźnika.
  • Po wybraniu rodzaju biletu oraz uzupłnieniu pozostałych danych, klient potwierdza dane do biletu poprzez naciśnięcie klawisza „Dalej”. Przed naciśnięciem klawisza „Dalej” klient musi zatwierdzić” „akceptację regulaminu”.
  • Po zatwierdzeniu danych do zakupu biletu pojawia się „Podsumowanie”, na którym są wyświetlone wprowadzone dane. Po weryfikacji poprawności danych należy wybrać „kup bilet”.
  • Kupujący zostaje przekierowany do systemu płatności gdzie wybiera formę płatności i dokonuje zapłaty za bilet.
  • Po prawidłowym opłaceniu pojawia się możliwość wydruku lub zapisu biletu w pliku pdf na urządzeniu kupującego. Bilet zawiera jego rodzaj i wprowadzone dane i jest opatrzony zabezpieczającym kodem QR. Dodatkowo w pliku pdf bilet jest wysyłany na podany przez Kupującego adres e-mail.

file_downloadDo pobrania szczegółowa instrukcja w pliku PDF.


Ponieważ sprzedawcą biletów przez Internet jest firma Gopay prosimy ewentualnie reklamacje składać za pośrednictwem www.gopay24.pl lub na adres mailowy podany w regulaminie.


shopKup Bilet