12 MIEJSKA | Przystanek: Urząd Celny 01 - nż Kierunek: Dzierżęcino 03 |
Legenda:M - maksymalny czas przejazdu w minutach między przystankami N - maksymalny czas przejazdu w minutach narastająco | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
godziny | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dzień powszedni |
m i n u t y | 54Z | 20 54C | 21 59Z | 31 | 30 | 29 | 29C | 29 | 27C | 27 | 27 | 31 | 30 | 28 | 22Z | 23Z | 23Z | 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sobota | 26 | 24 | 24 | 25 | 24 | 26 | 26 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Niedziela i święta | 24 | 23 | 23 | 23 | 23 | 24 | 24 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Objaśnienia:C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino Z - kurs do Zagórzyna W OKRESACH ŚWIĄTECZNYCH, FERII I WAKACJI SZKOLNYCH MOGĄ OBOWIĄZYWAĆ SPECJALNE ROZKŁADY JAZDY. SPRAWDZISZ TO NA www.mzk.koszalin.pl. Tolerancja punktualności: +1/ -3 minuty Minuty na zielono - przystanek początkowy nż- przystanek na żądanie
Rozkład jazdy ważny od 15.03.2024 r.
|