12 MIEJSKA | Przystanek: Żwirki i Wigury 02 - nż Kierunek: Dzierżęcino 03 |
Legenda:M - maksymalny czas przejazdu w minutach między przystankami N - maksymalny czas przejazdu w minutach narastająco | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
godziny | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dzień powszedni |
m i n u t y | 49Z | 15 49C | 16 54Z | 26 | 25 | 24 | 24C | 24 | 22C | 23 | 23 | 27 | 26 | 24 | 18Z | 19Z | 19Z | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sobota | 22 | 20 | 20 | 21 | 20 | 22 | 22 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Niedziela i święta | 20 | 19 | 19 | 19 | 19 | 20 | 20 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Objaśnienia:C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino Z - kurs do Zagórzyna W OKRESACH ŚWIĄTECZNYCH, FERII I WAKACJI SZKOLNYCH MOGĄ OBOWIĄZYWAĆ SPECJALNE ROZKŁADY JAZDY. SPRAWDZISZ TO NA www.mzk.koszalin.pl. Tolerancja punktualności: +1/ -3 minuty Minuty na zielono - przystanek początkowy nż- przystanek na żądanie
Rozkład jazdy ważny od 15.03.2024 r.
|